Młody wygląd na lata

Upływający czas nie jest łaskawy dla cery i ogólnego wyglądu zewnętrznego.

Aby cieszyć się młodą skórą, przede wszystkim należy ją nawilżać, zarówno od zewnątrz jak od wewnątrz. Podstawą tego, aby skóra była promienna przez długie lata, jest odpowiednia pielęgnacja. Oprócz kremu na dzień i na noc warto stosować serum przeciwzmarszczkowe oraz koncentrat witaminowy. Ponadto dobry wygląd skóry pomogą nam utrzymać maski nawilżająco-liftingujące i płatki pod oczy. Warto również unikać napięć i wykonywać regularne ćwiczenia mięśni twarzy i ciała. Pomogą nam one utrzymać elastyczność skóry. Ruch i ćwiczenia pozwolą zachować sprawne mięśni i zgrabną sylwetkę, która odejmuje lat. Najzdrowiej jest pić dużo wody- nie ma kalorii, oczyszcza organizm z toksyn, nawilża skórę.  Warto zmienić produkty spożywcze w naszej diecie na te ekologiczne.
Czynniki, które wpływają niekorzystnie na nasza cerę i urodę:
1. Promieniowanie UV – ekspozycja na słońce może przyczyniać się do starzenia się skóry, dlatego warto chronić twarz i ciało kremem z filtrem UV;
2. Palenie papierosów – Dym papierosowy zawiera wiele substancji negatywnie wpływających na nasze zdrowie;
3. Brak snu i stres znacząco nasilają procesy starzenia się skóry;
4. Niezdrowa żywność – Odpowiednio zbilansowana dieta może nas uchronić nie tylko przed chorobami, takimi jak miażdżyca czy cukrzyca, ale także pozwoli zachować szczupła sylwetkę i młody wygląd.